90x190 Çıkarılır Yıkanabilir Pedli Angel Yatak Seti
90x190 Çıkarılır Yıkanabilir Pedli Angel Yatak Seti
90x190 Çıkarılır Yıkanabilir Pedli Angel Yatak Seti
90x190 Çıkarılır Yıkanabilir Pedli Angel Yatak Seti

160x200 Çıkarılır Yıkanabilir Pedli Angel Yatak Seti (4594793)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺13.495,28(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.796,22(KDV Dahil)
₺1.213,02 'den başlayan taksitlerle

Tüm Ürünlerimiz Kendi İmalatımız Olup 1.Sınıf Malzemeden Üretilmektedir.

 
 

 

 

Baza Fonksiyonu  :   Sandıklı solit  bazadır.

Baza Çerçevesi :       Sunta üzerine strafor ve  kumaş döşenerek üretilmiştir

Baza Özelliği  :         Tek parça bazalarda toplam 2 adet  amortisör, toplam 1 adet stoplama sistemi,

                                    toplam 4 adet  dengeleyici bulunur.Tamamı metal  profilden imal edilmiştir.

                                    Alt ve üst kapaklarda sunta  kullanılmıştır.

Baza Kumaşı:            Keten kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi:       Sert plastik ayaklar kullanılmıştır.

 

 

Baza Başlığı Malzemeleri:18 mm ham  sunta kullanılmıştır. 2 cm 24 DNS sünger ile komple çevrelenip üzerine  kumaş döşenmiştir.

Kumaş: Keten flok kumaş

 

Ped Üst yüzey malzemesi: 1,3 cm sünger ,2 cm kuştüyü sünger 300 gr silikonlu elyaf ,30 gr tela

Üst yüzey sünger malzemesi: 2 cm 22 dns blok sünger ,4 cm 24 dns sünger

Üst yüzey kumaş bilgisi: örme kumaş

Yan duvar malzemesi:  1,3 cm kontine sünger ,30 gr tela , 13 gr tela

Alt yüzey malzemesi : 0,7 cm kontine sünger ,1,3 cm kontine sünger 60 gr elyaf , 13 gr tela

Alt yüzey  sünger malzemesi: 2 cm 22 dns blok sünger

Alt kumaş bilgisi : Örme kumaş

 

Görsel Ölçüsü:150x200

 

 

 

 

 

 

 

GENEL TEMİZLİK ÖNERİLERİ

Haftalık olarak ürün yüzeyindeki toz veya kiri, nemli veya gerektiğinde saf sabunlu su ile ıslatılmış beyaz ve yumuşak bir bezle alınız, durulayınız ve kurulayınız. Temizleme için kullanacağınız bezin pamuklanmayan ve renk vermeyen bir bez olmasına dikkat ediniz. Bununla beraber çok fazla su kullanmak yüzeyde su lekelerine sebep olabilir. Bu nedenle fazla su kurumadan hemen alınmalıdır.

Suni deri kullanılan ürünler için; özellikle yaz aylarında ürünün kol ve kafa dayanmış kısımlarında birikebilecek teri yine aynı şekilde bekletmeden temizleyiniz. Görülebilir, serbest haldeki kirler yumuşak fırçalı elektrik süpürgesi ile alınabilir. Sert fırçalı hiçbir süpürgeyi ürün yüzeyinde kullanmayınız.

Ürününüzün üzerinde oluşabilecek tozları leke oluşmasına fırsat vermeden temizleyiniz. Ürününüz üzerine dökülen herhangi bir sıvı (temiz su bile aynı etkiyi gösterebilir) kumaş üzerindeki tozların leke oluşturmasına sebep olabilir.

Kumaşı ıslatarak, bastırarak temizlemeyiniz.

Halı yıkama makinesi kullanmayınız.

Ağartıcı ihtiva eden deterjanlar (çamaşır suyu gibi) kullanmayın.

Leke ürün üzerinde temizlenmeden ne kadar beklerse, ürün içine o kadar çok nüfuz etmekte ve verdiği zarar o nispette artmaktadır. Bu nedenle fark edilir edilmez beklemeden temizlenmelidir. Kurumamış lekeleri temizlemek her zaman daha kolaydır.

Ürününüzü açık ortamda kendi haline kurumaya bırakınız, saç kurutma makinesi, ütü gibi aletler ile kurutmayınız.

 

GENEL KULLANIM ÖNERİLERİ

 

Ürününüzü ısı kaynaklarından  (yakıt sobası, elektrikli soba, ısıtıcı gibi) en az 1 metre uzak tutunuz.

Ürününüzü aşırı nemli veya tozlu ortamlarda bırakmayınız. Uzun süre kullanmayacaksanız üzerini bez ile tamamen örterek tozdan ve güneş ışığından koruyunuz.

Ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayınız. Hemen hemen tüm kumaşların rengi direkt güneş ışığında uzun süre kaldığında solar.

Ütü, çaydanlık gibi sıcak tabanlı ev eşyalarını üzerine koymayınız.

Koltuk, kanepe, köşe takımı gibi ürünlerimizin kol ve sırt bölümlerinin üzerine çıkarak perde asma gibi işlemler yapmayınız. Bu durumda ağırlıktan dolayı mekanizmalar harekete geçebilir ve düşmenize neden olabilir. Yine ağırlıktan dolayı üründe kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

Ürününüzün kol bölümü üzerinde oturmayınız. Burada kullanılan dolgu malzemesi ve kol yapısı gereği oturmak için uygun değildir.

Yatak olma özelliğine sahip ürünlerimizin, yatak halinde iken devrilme ihtimaline karşın ucuna oturulmamalıdır.

Ürününüzde sandık kısmı varsa buraya koyduğunuz eşyaların sandık yüksekliğini geçmemesine dikkat ediniz. Üründe deformasyona neden olabilecek aşırı ağırlıkta eşya kullanmayınız.

Ürün üzerinde dikişten veya kumaştan çıkmış iplik ucu görürseniz çekerek koparmayınız, kumaşa zarar vermeden alt tarafından makasla kesiniz.

Ahşap ayaklı ürünlerin üzerinde bulunduğu halı, kilim gibi yer döşemelerini temizleyeceğiniz zaman ürünü kaldırınız veya ayakların ıslanmamasına dikkat ediniz. Döşemeler tamamen kurumadan ürününüzü üzerine koymayınız. Kullandığınız temizlik malzemeleri, ahşap boyasına zarar verebilir ve yer döşemenize boya çıkabilir.

  

 

BAZA KULLANIM ÖNERİLERİ

Sandıklı bazalarınızın    içine hacminden büyük ve ağır malzemeler koymayınız.

Bazanın üzerine basmayınız.

Bazanızı açarken yatağınızın dışında bir ağırlık olmamasına dikkat ediniz.

Bazanızın sandık kısmını, hidrolik sistemin izin verdiğinden fazla açmamaya çalışınız.

Bazanızı yavaş ve kontrollü bir şekilde kapatınız.

Sandıklı bazanın içine çocuklarınızın girmesine, oyun oynamasına mani olunuz.

Bazaların taşınmasında mutlaka ürünün içinin boşaltılmasına ve ürünü zemin üzerinde sürüklemeden yerden kaldırarak taşınmasına dikkat ediniz.

 

KUMAŞ TEMİZLEME ÖNERİLERİ

 

SIVI LEKELER İÇİN;

 

Emici bir kumaş parçası veya havlu kâğıt yardımıyla kumaş üzerindeki sıvıyı (çay, kahve, kola gibi)  kurulayın.

Ilık sabunlu su ile kumaş parçasını ıslatarak, dairesel hareketlerle lekeyi temizleyin. Sabunlu suyu direkt olarak lekeli bölgeye dökmeyin. Sabunlu suyu köpürtüp üzerinde oluşan köpüğü kumaş üzerine tatbik edin. Temizleme için tercihen aynı evsafta bir kumaş parçası kullanın. Temin edemezseniz, pamuklu olmayan bir kumaş kullanın.

Köpüğü kumaş yüzeyinin emmesini müteakip kurumaya bırakın. Kuruma sonrası dairesel hareketlerle lekeli bölgeyi temizleyin. Temizleme işlemi bittikten sonra kumaşı yumuşak bir fırça ile hav yönüne paralel olarak 2-3 defa fırçalayın.

Temizleme işleminde alkol kullanmayın. Kumaş üzerine alkol döküldüğü takdirde hiç dokunmadan kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra leke kalırsa, yukarıda belirtildiği gibi temizleyin.

KURUMUŞ LEKELER İÇİN;

 

Sünger veya yumuşak bir bez parçasıyla lekeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyin. bu işlemi yaparken kumaşa zarar vermemeye dikkat edin. Lekeyi sert bir cisimle kazımayın. Kumaş üzerindeki kalıntıları yumuşak bir fırça veya bez kullanarak süpürün.

Kumaş üzerinde leke kalırsa sıvı lekelere yapılan işlemi uygulayın.

 

SUNİ DERİLER İÇİN TEMİZLİK ÖNERİLERİ

 

Kahve, çay, vs döküldüğünde :  Emiciliği yüksek olan beyaz bir bez veya kağıt kullanınız. Hemen silmeyiniz! Lekenin bez veya kağıt tarafından emilmesini sağlayınız. Kalan nemi yumuşak bir bez ile dairesel hareketlerle siliniz.

Mürekkep, tükenmez kalem, ruj gibi zor lekeler:   Alkol ve kolonya önerilmez. Sıcak sabunlu su ile hafif dairesel hareketlerle siliniz. Bu işlemden sonra yüzey temiz yumuşak bir bez ile bir kez daha silinerek kurulanır. Her durumda ürünün görünmeyen bir yerinde ön deneme yapınız.

 

Yağ, mineral yağ, hardal gibi lekeler:  Lekenin fazlasını %100 pamuklu kuru bir bez ile alınız. Sabunlu pamuklu bez ile hafifçe, dairesel hareketler ile siliniz. Sonra, temiz nemli bir bez ile bir kez daha siliniz ve kurulayınız.

Sakız lekesi:  Bir torba içine birkaç buz koyunuz ve torbayı ürünün üzerinde birkaç dakika bekletiniz. Torbayı kaldırınız ve soğuk ile sertleşmiş olan sakız kalıntısını nazikçe kaldırınız.

 

   YATAK TEMİZLEME ÖNERİLERİ

 

Ürününüzü temizlemek veya silmek için pamuklu bez kullanmayınız.

 

Ürününüzün temizlenmesinde çamaşır suyu veya deterjan gibi kuvvetli boya çözen temizlik malzemeleriyle kesinlikle silmeyiniz. Böyle bir uygulama yatak kumaşına zarar verebilir.

 

Temizlik işlemlerini ılık ve sabunlu su ile silerek yapınız. Silme işlemini kumaşın dokuma yönüne göre ve bastırmadan yapınız.

Çok ıslak bezle veya ıslanmasına yol açacak bir uygulama ile temizlerseniz suyun kumaş altına geçmesine neden olabilirsiniz.

Halı yıkama makinesini ve sert fırça gibi ürüne zarar verebilecek makine ve araçları kullanmayınız.


 

 

 

 

 

 

 

Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibari ile başlar ve 3 yıldır.  

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.
Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre, garanti süresine eklenir.Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre malın imalatçının bildirim tarihinden itibaren başlar.
Malın garanti süresi içinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamir yapılacaktır.
Malın; teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla 1 yıl içersinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması, 
-Tamiri için gerekli azami sürenin kazanması
-İmalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi durumunda, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır. 
Malın kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti belgesiyle ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir.

Benzer Ürünler