Belletto Süper Morbido Kuştüyü Gold Çift Kişilik Yatak140 x 190
Belletto Süper Morbido Kuştüyü Gold Çift Kişilik Yatak140 x 190

Belletto Süper Morbido Kuştüyü Gold Çift Kişilik Yatak140 x 190 (4594983)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺3.811,51(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.049,21(KDV Dahil)
₺342,60 'den başlayan taksitlerle

Bütün illere ücretsiz kargo

Üst yüzey sünger malzemesi: 2 cm 22 dns sünger Üst yüzey malzemesi: 1,3 cm sünger,2 cm kuştüyü sünger 150 gr silikonlu elyaf ,30 gr tela

Üst yüzey kumaş bilgisi: örme kumaş

Yan duvar malzemesi: 0,7 cm sünger ,2 adet 30 gr tela

Alt yüzey malzemesi : 0,7 cm sünger ,1,3 cm sünger 60 gr elyaf , 15 gr tela

Alt yüzey sünger malzemesi: 2 cm 22 dns blok sünger

Alt kumaş bilgisi : Örme kumaş Ek olarak: Dünyanın en gelişmiş yay sistemlerinden olan bonel yay sistemi kullanılarak üretilen Kuştüyü Gold yatağımız rahatlığı arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır . Ekstra mukavemet sağlama ve dolgunluğu artırmak için her iki yüzeyde de 1400 gr/m² Termo-Felt ( Fırınlanmış) keçe kullanılmıştır. Yatakta ekstra dolgunluk sağlamak ve seviyede konforu artırmak için karkasın her iki yüzüne yoğunluklu sünger plaka kullanılmıştır. Yatağın her iki yüzeyinde bulunan, uzanma rahatlığı sağlayan sert yalıtımlar, her iki yüzeyin de kullanılmasını sağlar. Kullanmış olduğumuz kumaşımız kuştüyü kontine ile kapitone edilmiştir. Kumaşımız yüksek hava geçirgenliğine sahiptir. Yatağın hava alarak nem ve rutubetten etkilenmemesini sağlayan 2 adet dekoratif hava kapsülü mevcuttur. Yatak kenarlarında özel kenar kaplama şeritler bulunmaktadır. Kenar destek süngerleri sayesinde yatağınızın uzun süre formunu koruması sağlanmıştır. Yatak yüksekliğimiz 26 cm’dir.


Görsel ölçüsü: 150x200


YATAK KULLANIM ÖNERİLERİ


Yatağınızı kesinlikle, boyutlarından küçük bir somya veya kasa ile kullanmayınız. Öncelikle Belletto yatakları boyutlarına uyacak şekilden üretilen, Belletto bazaları tercih ediniz. Eğer baza satın alamadıysanız, düz, tek parçalı, sert ve kuru zemin üzerinde kullanınız. Sunta veya duralit gibi bir zemin kullanıyorsanız, belli aralıklarla delikler açarak, yatağın alt kısmının da hava almasını sağlayınız. Yatağınızı taşırken

bükülmemesine, dik konumdayken üzerine ağırlık binmemesine dikkat ediniz. Yatağınızın formunu uzun süre koruyabilmesi için ayda bir ters-yüz ediniz ve belirli periyodlarda havalandırınız.


TEMİZLEME ÖNERİLERİ

Ürününüzü temizlemek veya silmek için pamuklu bez kullanmayınız Ürününüzün temizlenmesinde çamaşır suyu ve deterjan gibi kuvvetli boya çözen temizlik malzemeleriyle kesinlikle silmeyiniz. Böyle bir uygulama yatak kumaşına zarar verebilir. Temizlik işlemlerini ılık ve sabunlu suyla, silerek yapınız. Silme işleminin kumaşın dokuma yönüne göre ve bastırmadan yapılması tavsiye edilir. Çok ıslak bezle veya ıslanmasına yol açacak bir uygulama ile temizlerseniz suyun kumaş altına geçmesine neden olabilirsiniz. Halı yıkama makinesini ve sert fırça gibi ürüne zarar verebilecek makine ve araçları kullanmayınız.

Benzer Ürünler