Yataklı Sandıklı Belletto Avanos Üçlü Koltuk, (8247711)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.870,00(KDV Dahil)
₺210,10 'den başlayan taksitlerle

Tüm Ürünlerimiz Kendi İmalatımız Olup 1.Sınıf Malzemeden Üretilmektedir.

3 yıl GARANTİLİDİR.

Kumaş Özelliği: Nubuk Kumaş

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı

İskelet Malzemesi : %100 profil iskelet ve metal malzemeler kullanılmıştır

Oturum Yumuşaklığı: SOFT

Oturum Minderi Malzemesi: 32 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Sırt Minderi Malzemesi: 28 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Ahşap görünümlü sert plastik ayaklar kullanılmıştır

Paket: Mobilya ambalajı ile paketlenmiş ve kırılmasını engelleyici gripin poşet ile korunmuştur.

Kurulum: Ayakları ve kolları de monte olarak gönderilmektedir. Kollar kolide gelmektedir.

Montaj: Ürün ayaklarını şarjlı tornavida ile monte edebilirsiniz.

İçerik: Ayaklar ve bağlantı elemanları ürün paketinden çıkmaktadır.

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ


 

 

KULLANIM ÖNERİLERİ

 

Ürününüzü ısı kaynaklarından  (yakıt sobası, elektrikli soba, ısıtıcı gibi) en az 1 metre uzak tutunuz.

 

Ürününüzü aşırı nemli veya tozlu ortamlarda bırakmayınız. Uzun süre kullanmayacaksanız üzerini bez ile tamamen örterek tozdan ve güneş ışığından koruyunuz.

 

Ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayınız. Hemen hemen tüm kumaşların rengi direkt güneş ışığında uzun süre kaldığında solar.

Ütü, çaydanlık gibi sıcak tabanlı ev eşyalarını üzerine koymayınız.

 

Koltuk, kanepe, köşe takımı gibi ürünlerimizin kol ve sırt bölümlerinin üzerine çıkarak perde asma gibi işlemler yapmayınız. Bu durumda ağırlıktan dolayı mekanizmalar harekete geçebilir ve düşmenize neden olabilir. Yine ağırlıktan dolayı üründe kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

 

Ürününüzün kol bölümü üzerinde oturmayınız. Burada kullanılan dolgu malzemesi ve kol yapısı gereği oturmak için uygun değildir.

 

Yatak olma özelliğine sahip ürünlerimizin, yatak halinde iken devrilme ihtimaline karşın ucuna oturulmamalıdır.

 

Ürününüzde sandık kısmı varsa buraya koyduğunuz eşyaların sandık yüksekliğini geçmemesine dikkat ediniz. Üründe deformasyona neden olabilecek aşırı ağırlıkta eşya kullanmayınız.

 

Ürün üzerinde dikişten veya kumaştan çıkmış iplik ucu görürseniz çekerek koparmayınız, kumaşa zarar vermeden alt tarafından makasla kesiniz.

 

Ahşap ayaklı ürünlerin üzerinde bulunduğu halı, kilim gibi yer döşemelerini temizleyeceğiniz zaman ürünü kaldırınız veya ayakların ıslanmamasına dikkat ediniz. Döşemeler tamamen kurumadan ürününüzü üzerine koymayınız. Kullandığınız temizlik malzemeleri, ahşap boyasına zarar verebilir ve yer döşemenize boya çıkabilir.

 

 TEMİZLİK ÖNERİLERİ

SIVI LEKELER İÇİN:

1-Emici bir kumaş parçası veya havlu kâğıt yardımıyla kumaş üzerindeki sıvıyı (çay, kahve, kola gibi)  kurulayın.

2-Ilık sabunlu su ile kumaş parçasını ıslatarak, dairesel hareketlerle lekeyi temizleyin. Sabunlu suyu direkt olarak lekeli bölgeye dökmeyin. Sabunlu suyu köpürtüp üzerinde oluşan köpüğü kumaş üzerine tatbik edin. Temizleme için tercihen aynı evsafta bir kumaş parçası kullanın. Temin edemezseniz, pamuklu olmayan bir kumaş kullanın.

3-Köpüğü kumaş yüzeyinin emmesini müteakip kurumaya bırakın. Kuruma sonrası dairesel hareketlerle lekeli bölgeyi temizleyin. Temizleme işlemi bittikten sonra kumaşı yumuşak bir fırça ile hav yönüne paralel olarak 2-3 defa fırçalayın.

4-Temizleme işleminde alkol kullanmayın. Kumaş üzerine alkol döküldüğü takdirde hiç dokunmadan kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra leke kalırsa, yukarıda belirtildiği gibi temizleyin.

  

Kurumuş lekeler için;

1-Sünger veya yumuşak bir bez parçasıyla lekeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyin. bu işlemi yaparken kumaşa zarar vermemeye dikkat edin. Lekeyi sert bir cisimle kazımayın. Kumaş üzerindeki kalıntıları yumuşak bir fırça veya bez kullanarak süpürün.

2-Kumaş üzerinde leke kalırsa sıvı lekelere yapılan işlemi uygulayın.


Benzer Ürünler
Etiketler
Ürgüp Koltuk, koltuk fiyatları, koltuk fiyat, koltuk fiyatları ucuz, koltuk modelleri, koltuk satın al, koltuk sandalye, koltuk modelleri 2018, koltuk modelleri ve fiyatları, Yataklı, Yataklı Sandıklı, Yataklı Sandıklı Belletto, Yataklı Sandıklı Belletto Avanos, Yataklı Sandıklı Belletto Avanos Üçlü, Yataklı Sandıklı Belletto Avanos Üçlü Koltuk, Yataklı Sandıklı Belletto Avanos Koltuk, Yataklı Sandıklı Belletto Üçlü, Yataklı Sandıklı Belletto Üçlü Koltuk, Yataklı Sandıklı Belletto Koltuk, Yataklı Sandıklı Avanos, Yataklı Sandıklı Avanos Üçlü, Yataklı Sandıklı Avanos Üçlü Koltuk, Yataklı Sandıklı Avanos Koltuk, Yataklı Sandıklı Üçlü, Yataklı Sandıklı Üçlü Koltuk, Yataklı Sandıklı Koltuk, Yataklı Belletto, Yataklı Belletto Avanos, Yataklı Belletto Avanos Üçlü, Yataklı Belletto Avanos Üçlü Koltuk, Yataklı Belletto Avanos Koltuk, Yataklı Belletto Üçlü, Yataklı Belletto Üçlü Koltuk, Yataklı Belletto Koltuk, Yataklı Avanos, Yataklı Avanos Üçlü, Yataklı Avanos Üçlü Koltuk, Yataklı Avanos Koltuk, Yataklı Üçlü, Yataklı Üçlü Koltuk, Yataklı Koltuk, Sandıklı, Sandıklı Belletto, Sandıklı Belletto Avanos, Sandıklı Belletto Avanos Üçlü, Sandıklı Belletto Avanos Üçlü Koltuk, Sandıklı Belletto Avanos Koltuk, Sandıklı Belletto Üçlü, Sandıklı Belletto Üçlü Koltuk, Sandıklı Belletto Koltuk, Sandıklı Avanos, Sandıklı Avanos Üçlü, Sandıklı Avanos Üçlü Koltuk, Sandıklı Avanos Koltuk, Sandıklı Üçlü, Sandıklı Üçlü Koltuk, Sandıklı Koltuk, Belletto, Belletto Avanos, Belletto Avanos Üçlü, Belletto Avanos Üçlü Koltuk, Belletto Avanos Koltuk, Belletto Üçlü, Belletto Üçlü Koltuk, Belletto Koltuk, Avanos, Avanos Üçlü, Avanos Üçlü Koltuk, Avanos Koltuk, Üçlü, Üçlü Koltuk, Koltuk,