Zero-wall Teknolojili , Yataklı ve Sandıklı  Comfort  Kanepe
Ebru Kanepe
Ebru Kanepe

Zero-wall Teknolojili , Yataklı ve Sandıklı Comfort Kanepe (40288711)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺2.640,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.815,00(KDV Dahil)
₺203,93 'den başlayan taksitlerle

Tüm Ürünlerimiz 1.Sınıf Kaliteli Olup Kendi İmalatımızdır.

3 YIL GARANTİLİDİR.

 İskelet Malzemesi :   %100 profil iskelet ve metal malzemeler kullanılmıştır. Kasasında kavak ağacı kullanılmıştır.

Fonksiyon Özelliği :  Ürünümüzde Zero – Wall teknolojisi kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan yatak konumuna getirilebilmektedir.

Kumaş: Kapitone edilmiş Flok  kumaş. hav özelliğine sahiptir. Kollarda suni deri  ve lata kullanılmıştır. 

Oturum Malzemesi :  Bonel yay ve soft sünger 

Ayak Malzemesi :     Ahşap görünümlü sert plastik ayak 

Kurulum : Ayakları  ve ürün kolları demonte olarak gönderilmektedir. 

Montaj :  Ürün ayaklarını şarjlı tornavida ile monte edebilirsiniz.Kurulum müşteriye aittir. Çekiç matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz

İçerik : Ayaklar ve bağlantı elemanları ürün paketinden çıkmaktadır. Paketlerde kurulum için gerekli kuruluş şeması, montaj malzemeleri ve garanti belgesi bulunmaktadır.

  

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 

KANEPE KULLANIM ÖNERİLERİ

 

1-Ürününüzü ısı kaynaklarından  (yakıt sobası, elektrikli soba, ısıtıcı gibi) en az 1 metre uzak tutunuz.Ürününüzü aşırı nemli veya tozlu ortamlarda bırakmayınız. Uzun süre kullanmayacaksanız üzerini

bez ile tamamen örterek tozdan ve güneş ışığından koruyunuz. 

 

2-Ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayınız. Hemen hemen tüm kumaşların rengi direkt güneş ışığında uzun süre kaldığında solar.

 

3- Ütü, çaydanlık gibi sıcak tabanlı ev eşyalarını üzerine koymayınız.

 

4-Koltuk, kanepe, köşe takımı gibi ürünlerimizin kol ve sırt bölümlerinin üzerine çıkarak perde asma gibi işlemler yapmayınız. Bu durumda ağırlıktan dolayı mekanizmalar harekete geçebilirve düşmenize neden olabilir. Yine ağırlıktan dolayı üründe kalıcı hasarlar meydana gelebilir. Ürününüzün kol bölümü üzerinde oturmayınız. Burada kullanılan dolgu malzemesi vekol yapısı gereği oturmak için uygun değildir. 

 

5-Yatak olma özelliğine sahip ürünlerimizin, yatak halinde iken devrilme ihtimaline karşın ucuna oturulmamalıdır. 

 

6-Ürününüzde sandık kısmı varsa buraya koyduğunuz eşyaların sandık yüksekliğini geçmemesine dikkat ediniz. Üründe deformasyona neden olabilecek aşırı ağırlıkta eşya kullanmayınız. 

 

7-Ürün üzerinde dikişten veya kumaştan çıkmış iplik ucu görürseniz çekerek koparmayınız, kumaşa zarar vermeden alt tarafından makasla kesiniz.

 

8-Ahşap ayaklı ürünlerin üzerinde bulunduğu halı, kilim gibi yer döşemelerini temizleyeceğiniz zaman ürünü kaldırınız veya ayakların ıslanmamasına dikkat ediniz. Döşemeler tamamen kurumadan ürününüzü üzerine koymayınız. Kullandığınız temizlik malzemeleri, ahşap boyasına zarar verebilir ve yer döşemenize boya çıkabilir.

 

KUMAŞ TEMİZLİK ÖNERİLERİ

 

SIVI LEKELER İÇİN;

1-Emici bir kumaş parçası veya havlu kâğıt yardımıyla kumaş üzerindeki sıvıyı (çay, kahve, kola gibi)  kurulayın.

2-Ilık sabunlu su ile kumaş parçasını ıslatarak, dairesel hareketlerle lekeyi temizleyin. Sabunlu suyu direkt olarak lekeli bölgeye dökmeyin. Sabunlu suyu köpürtüp üzerinde oluşan köpüğü kumaş üzerine tatbik edin.

3-Temizleme için tercihen aynı evsafta bir kumaş parçası kullanın. Temin edemezseniz, pamuklu olmayan bir kumaş kullanın.

4-Köpüğü kumaş yüzeyinin emmesini müteakip kurumaya bırakın. Kuruma sonrası dairesel hareketlerle lekeli bölgeyi temizleyin. Temizleme işlemi bittikten sonra kumaşı yumuşak bir fırça ile hav yönüne paralel olarak 2-3 defa fırçalayın.

 

Temizleme işleminde alkol kullanmayın. Kumaş üzerine alkol döküldüğü takdirde hiç dokunmadan kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra leke kalırsa, yukarıda belirtildiği gibi temizleyin.

Kurumuş lekeler için;

1-Sünger veya yumuşak bir bez parçasıyla lekeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyin. bu işlemi yaparken kumaşa zarar vermemeye dikkat edin. Lekeyi sert bir cisimle kazımayın. Kumaş üzerindeki kalıntıları yumuşak bir fırça veya bez kullanarak süpürün.Kumaş üzerinde leke kalırsa sıvı lekelere yapılan işlemi uygulayın.

 

  SUNİ DERİLER İÇİN TEMİZLİK ÖNERİSİ

 

Kahve, çay, vs döküldüğünde: Emiciliği yüksek olan beyaz bir bez veya kağıt kullanınız. Hemen silmeyiniz! Lekenin bez veya kağıt tarafından emilmesini sağlayınız. Kalan nemi yumuşak bir bez ile dairesel hareketlerle siliniz.

 

Mürekkep, tükenmez kalem, ruj gibi zor lekeler:  Alkol ve kolonya önerilmez. Sıcak sabunlu su ile hafif dairesel hareketlerle siliniz. Bu işlemden sonra yüzey temiz yumuşak bir bez ile bir kez daha silinerek kurulanır. Her durumda ürünün görünmeyen bir yerinde ön deneme yapınız.

 

Yağ, mineral yağ, hardal gibi lekeler: Lekenin fazlasını %100 pamuklu kuru bir bez ile alınız. Sabunlu pamuklu bez ile hafifçe, dairesel hareketler ile siliniz. Sonra, temiz nemli bir bez ile bir kez daha siliniz ve kurulayınız.

 

Sakız lekesi: Bir torba içine birkaç buz koyunuz ve torbayı ürünün üzerinde birkaç dakika bekletiniz. Torbayı kaldırınız ve soğuk ile sertleşmiş olan sakız kalıntısını nazikçe kaldırınız.

 

Ürün üzerinde kimyasal, kuvvetli sabun, temizleme ajanları, mobilya cilası, parlatıcı, yağ aşındırıcı toz, alkol içeren temizleyiciler ve amonyaklı su kullanmayınız.

 

Burada anlatılanlar önerilen temizleme metotlarıdır. Yanlış uygulamadan dolayı oluşabilecek zarardan üretici mesul değildir.

 

 

Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibari ile başlar ve 3 yıldır. 

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.
Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre, garanti süresine eklenir.Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre malın imalatçının bildirim tarihinden itibaren başlar.
Malın garanti süresi içinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamir yapılacaktır.
Malın; teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla 1 yıl içersinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması, 
-Tamiri için gerekli azami sürenin kazanması
-İmalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi durumunda, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır. 
Malın kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti belgesiyle ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir 

 

 

Benzer Ürünler