Dekora Kanepe
Dekora Kanepe
Zero-wall Teknolojisi ,Sandıklı ve Yataklı Kamelya  Kanepe
Dekora Kanepe
Dekora Kanepe

Zero-wall Teknolojisi ,Sandıklı ve Yataklı Kamelya Kanepe (40288711)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺2.739,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.966,25(KDV Dahil)
₺220,92 'den başlayan taksitlerle

Tüm Ürünlerimiz 1.Sınıf Kaliteli Olup Kendi İmalatımızdır.

3 YIL GARANTİLİDİR.

İskelet Malzemesi :   %100 profil iskelet ve metal malzemeler kullanılmıştır. Kasasında kavak ağacı kullanılmıştır.

Fonksiyon Özelliği :  Ürünümüzde Zero – Wall teknolojisi kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan yatak konumuna getirilebilmektedir. Sandıklıdır.

Kumaş : Kapitone edilmiş Neon kumaş

Oturum Malzemesi :  Bonel yay ve soft sünger 

Ayak Malzemesi :     Ahşap görünümlü sert plastik ayak 

Kurulum : Ayakları  ve ürün kolları de monte olarak gönderilmektedir. 

Montaj :  Ürün ayaklarını şarjlı tornavida ile monte edebilirsiniz.Kurulum müşteriye aittir. Çekiç matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz

 

İçerik : Ayaklar ve bağlantı elemanları ürün paketinden çıkmaktadır. Paketlerde kurulum için gerekli kuruluş şeması, montaj malzemeleri ve garanti belgesi bulunmaktadır.  

 

 ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 

 

KANEPE KULLANIM ÖNERİLERİ

 

1-Ürününüzü ısı kaynaklarından  (yakıt sobası, elektrikli soba, ısıtıcı gibi) en az 1 metre uzak tutunuz.Ürününüzü aşırı nemli veya tozlu ortamlarda bırakmayınız. Uzun süre kullanmayacaksanız üzerini

bez ile tamamen örterek tozdan ve güneş ışığından koruyunuz. 

 

2-Ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayınız. Hemen hemen tüm kumaşların rengi direkt güneş ışığında uzun süre kaldığında solar.

 

3- Ütü, çaydanlık gibi sıcak tabanlı ev eşyalarını üzerine koymayınız.

 

4-Koltuk, kanepe, köşe takımı gibi ürünlerimizin kol ve sırt bölümlerinin üzerine çıkarak perde asma gibi işlemler yapmayınız. Bu durumda ağırlıktan dolayı mekanizmalar harekete geçebilirve düşmenize neden olabilir. Yine ağırlıktan dolayı üründe kalıcı hasarlar meydana gelebilir. Ürününüzün kol bölümü üzerinde oturmayınız. Burada kullanılan dolgu malzemesi vekol yapısı gereği oturmak için uygun değildir. 

 

5-Yatak olma özelliğine sahip ürünlerimizin, yatak halinde iken devrilme ihtimaline karşın ucuna oturulmamalıdır. 

 

6-Ürününüzde sandık kısmı varsa buraya koyduğunuz eşyaların sandık yüksekliğini geçmemesine dikkat ediniz. Üründe deformasyona neden olabilecek aşırı ağırlıkta eşya kullanmayınız. 

 

7-Ürün üzerinde dikişten veya kumaştan çıkmış iplik ucu görürseniz çekerek koparmayınız, kumaşa zarar vermeden alt tarafından makasla kesiniz.

 

8-Ahşap ayaklı ürünlerin üzerinde bulunduğu halı, kilim gibi yer döşemelerini temizleyeceğiniz zaman ürünü kaldırınız veya ayakların ıslanmamasına dikkat ediniz. Döşemeler tamamen kurumadan ürününüzü üzerine koymayınız. Kullandığınız temizlik malzemeleri, ahşap boyasına zarar verebilir ve yer döşemenize boya çıkabilir.

 

KUMAŞ TEMİZLİK ÖNERİLERİ

 

SIVI LEKELER İÇİN;

1-Emici bir kumaş parçası veya havlu kâğıt yardımıyla kumaş üzerindeki sıvıyı (çay, kahve, kola gibi)  kurulayın.

2-Ilık sabunlu su ile kumaş parçasını ıslatarak, dairesel hareketlerle lekeyi temizleyin. Sabunlu suyu direkt olarak lekeli bölgeye dökmeyin. Sabunlu suyu köpürtüp üzerinde oluşan köpüğü kumaş üzerine tatbik edin.

3-Temizleme için tercihen aynı evsafta bir kumaş parçası kullanın. Temin edemezseniz, pamuklu olmayan bir kumaş kullanın.

4-Köpüğü kumaş yüzeyinin emmesini müteakip kurumaya bırakın. Kuruma sonrası dairesel hareketlerle lekeli bölgeyi temizleyin. Temizleme işlemi bittikten sonra kumaşı yumuşak bir fırça ile hav yönüne paralel olarak 2-3 defa fırçalayın.

 

Temizleme işleminde alkol kullanmayın. Kumaş üzerine alkol döküldüğü takdirde hiç dokunmadan kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra leke kalırsa, yukarıda belirtildiği gibi temizleyin.

Kurumuş lekeler için;

1-Sünger veya yumuşak bir bez parçasıyla lekeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyin. bu işlemi yaparken kumaşa zarar vermemeye dikkat edin. Lekeyi sert bir cisimle kazımayın. Kumaş üzerindeki kalıntıları yumuşak bir fırça veya bez kullanarak süpürün.Kumaş üzerinde leke kalırsa sıvı lekelere yapılan işlemi uygulayın.

 

 


 

Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibari ile başlar ve 3 yıldır. 

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.
Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre, garanti süresine eklenir.Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre malın imalatçının bildirim tarihinden itibaren başlar.
Malın garanti süresi içinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamir yapılacaktır.
Malın; teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla 1 yıl içersinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması, 
-Tamiri için gerekli azami sürenin kazanması
-İmalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi durumunda, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır. 
Malın kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti belgesiyle ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir  

 

Benzer Ürünler